FAQ

Co to jest COWORKING?

Miejsce pracy osób, często nie związanych ze sobą. Przestrzeń coworkingu dostosowana jest do potrzeb pracujących w nim osób.

 

Czy PRACOWNIA jest biurem coworkingowym?

Tak. Dodatkowo PRACOWNIA oferuje usługi wirtualnego biura, obsługę księgową i wynajem sali szkoleniowej.

 

W jakich godzinach działa PRACOWNIA?

Całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Sugerujemy pracę przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Powinno wystarczyć. Decyzję o której godzinie rozpoczynasz dzień pracy, pozostawiamy Tobie.

 

Co mam zabrać ze sobą  do pracy w PRACOWNI?

Co tylko chcesz i potrzebujesz. Jeżeli dotąd pracowałeś w kawiarniach, weź to, co brałeś ze sobą do kawiarni. Jeżeli pracowałeś w domu, weź to, co masz na biurku. Całą resztę dostaniesz od nas: miejsce do pracy w coworkingu, biurowy background i darmową kawę.

 

Czy w PRACOWNI można rozmawiać przez telefon?

Tak, ale respektując prawo do ciszy. Dzwonek i rozmowy przez telefon mogą przeszkadzać innym w coworkingu. Sugerujemy wyciszenie dzwonka telefonu i prowadzenie rozmów w pomieszczeniu, w którym nasze rozmowy nie będą nikomu przeszkadzały.

 

Czy w PRACOWNI może pracować team?

Tak. Dostosujemy ustawienie biurek w coworkingu na potrzeby teamu.

 

Czy w PRACOWNI można palić?

Wyłącznie na balkonie, w miejscu przygotowanym dla osób palących papierosy.

 

Jak dojadę do PRACOWNI?

Tramwajami numer: 4, 8, 13, 14, 24 i autobusami numer: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 503.

 

Czy mogę przyjść do PRACOWNI z dzieckiem?

Dzieci nie sprzyjają koncentracji. Poza tym w coworkingu będą się po prostu nudzić. Lepiej niech zostaną w domu z opiekunką. Nie masz opiekunki? Żaden problem, pomożemy znaleźć odpowiednią.

 

A psy i koty?

Przykro nam, ale zwierzęta nie są dozwolone w PRACOWNI. Także gryzonie. Wiemy, że obecność zwierząt rozładowuje napięcie, dlatego postaramy się o akwarium z rybkami.

 

Co to jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro jest to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Umożliwia redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. Wirtualne biuro zapewnia rejestrację firmy pod swoim adresem, dzięki czemu osoby prowadzące działalność w domu lub też mobilni specjaliści mogą korzystać z prestiżu prowadzenia firmy pod wskazanym adresem.

 

Kto może korzystać z wirtualnego biura?

Wirtualne biuro to rozwiązanie dla osób pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub obniżyć koszty istniejące.

hauerpower - strony www projekt i realizacja   |   prawa do strony internetowej - copyright 2015 pracowniakrakow.pl kraków     icon_fb icon_gplus
Menu Title